Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Świniarc - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana ogrodzona Góry Lubiańskie

Góry Lubiańskie(Świniarc + 24 km)

1 049 000 zł3 317 m² 316,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio działkę rolną z możliwością zabudowy na podstawie wydanych, bezterminowych warunków zabudowy. Atutem działki jest linia brzegowa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa przy lesie

Szeplerzyzna(Świniarc + 24 km)

99 000 zł3 016 m² 32,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka siedliskowa w Szeplerzyźnie gmina Iława na Pojezierzu Iławskim na Mazurach Zach. - działka położona jest na urozmaiconym i suchym terenie w pobliżu jeziora Karaś.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Polna

Dąbrowskiego,Iława(Świniarc + 24 km)

360 000 zł1 363 m² 264,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Wyjątkowa Działka Budowlana w Iławie ul. Polna (1363 m ) Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom w sercu Pojezierza Iławskiego? Prezentujemy na sprzedaż przestronną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Jowisza

Nowa Wieś(Świniarc + 23 km)

195 000 zł1 254 m² 155,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa niezabudowana, o powierzchni 12,6 a. Działka zlokalizowana jest w sąsiedztwie zadbanych domów jednorodzinnych, oraz terenów zielonych. Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Siemiany

Siemiany(Świniarc + 24 km)

289 000 zł1 114 m² 259,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjna w miejscowości Siemiany, położona zaledwie 400 metrów od brzegu Jeziora Jeziorak najdłuższego jeziora w Polsce, uwielbianego przez żeglarzy, motorowodniaków.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Wysoka Wieś

Wysoka Wieś(Świniarc + 15 km)

525 000 zł23 979 m² 21,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

24 tysiące metrów kwadratowych ziemi, która opowiada o śladach dzikich zwierząt i blasku gwiazd niezgaszonych przez miejskie światła. Tu możesz zbudować dom z dala od zgiełku, za to.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Tereszewo

Tereszewo(Świniarc + 24 km)

330 000 zł37 600 m² 8,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż 3 działki rolne. Działki zlokalizowane są w miejscowości Tereszewo, gmina Kurzętnik. 254/1, 259/2, 259/1. Działki 245/1, 259/2 rola V, VI klasy, 259/1 las. Dojazd bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

227 620 zł1 198 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana iława, ul. Lipowy dwór Twoje miejsce przy najdłuższym jeziorze w Polsce! Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość gruntową położoną w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Rybno

Rybno(Świniarc + 11 km)

360 000 zł3 008 m² 119,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działki o powierzchni 3008 m , położonej w wyjątkowej lokalizacji w Rybnie, w województwie warmińsko-mazurskim. Nieruchomość znajduje się zaledwie 100.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Rybno

Rybno(Świniarc + 11 km)

151 060 zł1 079 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o porankach, w których słychać tylko śpiew ptaków i szum lasu? Ta oferta łączy luksus absolutnego spokoju z gotowym potencjałem pod Twój wymarzony dom letniskowy. Kluczowy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Świniarc

Świniarc,warmińsko-mazurskie

1 099 000 zł14 260 m² 77,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

NA sprzedaż działka O powierzchni 14260m2 wraz z nieruchomością o powierzchni 617,71 m2. Działka gruntowa Nr 39/2 o powierzchni 14.260m2 jest w miejscowości Świniarc, gm.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij